Sarežģīti apstākļi? XPK-HF C-Pro tiks galā!

Sarežģīti apstākļi? XPK-HF C-Pro tiks galā!

Sarežģīti apstākļi? XPK-HF C-Pro tiks galā!

Jaunums tirgū – halogēnus nesaturošs, pašdziestošs 1 kV spēka kabelis XPK-HF C-Pro stacionārai uzstādīšanai iekštelpās un ārtelpās. Kabelis ir piemērots izmantošanai augstceltnēs, mājokļos, ražošanas objektos un datu centros. Kabelis atbilst ugunsreakcijas klasei Cca-s1, d1a1 un ir piemērots izmantošanai lielas ugunsbīstamības telpās. Ugunsgrēka gadījumā veidojas neliels daudzums caurspīdīgu dūmu, kas atvieglo evakuāciju un nebojā elektronikas ierīces.

Uzzini vairāk ŠEIT.

Saite uz mūsu produktu katalogu:
prysmiangroup.lv/katalogs

Pabeigts kabeļu licējs “Leonardo da Vinci”

Ir pabeigta Prysmian Group jaunākā un pasaulē jaudīgākā kabeļu licēja “Leonardo da Vinci” būvniecība. Jaunais kuģis būtiski veicinās pāreju uz ilgtspējīgāku enerģijas risinājumu izmantošanu. Jaunā kuģa pirmais projekts būs Viking Link – Apvienoto Karalisti un Dāniju savienojoša zemūdens kabeļa ieguldīšana un pasaulē garākā elektrības savienojuma izbūve.

Interesants fakts: “Leonardo da Vinci” nosaukuma autores un kuģa krustmātes ir mūsu klientu atbalsta centra koordinatores, kas uzvarēja kuģa nosaukuma konkursā.

Lasi vairāk ŠEIT.

CableApp nu arī angļu valodā

Šobrīd CableApp tiek izmantots vairāk nekā 20 valstīs. Latvijā, Igaunijā un Lietuvā šo lietotni nu var izmantot arī angļu valodā!

Lejupielādē lietotni platformā Google Play vai App Store, vai izmanto to datorā tīmekļvietnē www.cableapp.com.

Vietējie un grupas jaunumi

Prysmian Group aicina jauniešus piedalīties starptautiskajā programmā Build the Future. Programma dod iespēju gūt darba pieredzi starptautiskā organizācijā un tīklā, kā arī iepazīties ar darba uzdevumiem dažādās nozarēs. Lasi vairāk ŠEIT.

Prysmian Group paziņoja par 100 milj. dolāru investīciju spēka kabeļu ražošanas jaudu palielināšanai. Lasi vairāk ŠEIT.

Prysmian Group ilgtspējības stratēģija ir balstīta uz ANO izstrādātajiem Ilgtspējīgas attīstības mērķiem, un nesen grupas līdzšinējiem centieniem klimata pārmaiņu mazināšanas jomā tika pievienoti arī sociālie mērķi. Lasi vairāk ŠEIT.

Iepazīsties ar vietējiem jaunumiem ŠEIT un ar grupas jaunumiem ŠEIT.

Saistītie raksti