Jaunumi no CableApp

Jaunumi no CableApp

Jaunumi no CableApp

Piedāvājuma jaunumi: TECSUN, PRYSUN un KLMA

Prysmian Group ir divi īpaši kabeļi saules enerģijas sistēmām – TECSUN(PV) un PRYSUN. Pēdējo tagad ražo arī Emmenas rūpnīcā, un tādējādi uzlabojas pieejamība. Tāpat Keila produktu klāstā tagad ir KLMA Cpro 2×0.8+0.8.

Info materiāli: prysmiangroup.lv/infomateriāli
Tīmekļa produktu katalogs: prysmiangroup.lv/katalogs

CableApp seminārs notiks 18. janvārī

Pusotra gada laikā lietotne CableApp ir ieguvusi aktīvu lietotāju bāzi Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, ko apliecina 15 000 veiktie kabeļu aprēķini. Šī gada lietotāju aptaujas rezultāti liecina, ka respondenti lietotni vērtē augsti. Aptauja arī atklāja jomas, kurās jāveic uzlabojumi. Līdz ar vienu no pirmajiem atjauninājumiem tiks likvidēta viesu kontu funkcionalitāte, jo tās iespējas bija ierobežotas un radīja maldīgu priekšstatu par lietotni.

CableApp seminārs notiks 18. janvārī. Reģistrējies ŠEIT!

Saivu pareiza lietošana un atkārtota izmantošana 

Kabeļu, kuru svars var pārsniegt pat vairākas tonnas, transportēšanai parasti izmanto speciālas saivas. Ja saiva nepareizu darbību rezultātā tiek bojāta, var tikt bojāts arī kabelis. Šādi bojājumi var atklāties pēc kabeļa ieklāšanas, un tādā gadījumā bojājumu novēršana parasti ir ļoti dārga. Tāpat saivu pareiza izmantošana ļauj maksimizēt to atkārtotu lietošanu.

Ar saivu lietošanas instrukciju var iepazīties un to var lejupielādēt tīmekļvietnē:
prysmiangroup.lv/saivu

Prysmian Group Baltics AS
baltics.prysmiangroup.com

Prysmian Group Baltics apkārtraksta varat atteikties ŠEIT.

Saistītie raksti