Iepazīstinām ar mūsu pielāgoto griestu kolekciju

Iepazīstinām ar mūsu pielāgoto griestu kolekciju

Iepazīstinām ar mūsu pielāgoto griestu kolekciju

Strādājot ar mums, lai PIELĀGOTIET CHELSOM DIZAINUS

Uzņēmumā Chelsom tā ir mūsu veiklība projektēšanā un ražošanā, kas ļauj mums strādāt pēc precīzām biksēm, ko piedāvājuši interjera un apgaismojuma dizaineri, ar kuriem mēs strādājam.

Neatkarīgi no tā, vai jums tiks lūgts veikt vienkāršas modifikācijas esošajos produktos vai izveidot 100% pēc pasūtījuma izgatavotus izstrādājumus, mēs vienmēr piedāvāsim risinājumu saviem klientiem.

Mūsu pielāgotie griestu diapazoni ļauj klientiem pielāgot mūsu sākotnējās dizaina koncepcijas, lai radītu milzīgu dažādu izskatu un efektu klāstu. Katrs diapazons parāda galveno dizaina priekšlikumu, kurā pēc tam ir iespēja pielāgot vairākas dažādas funkcijas, piemēram, apdari, izmēru un mērogu, kā arī pievienot vairākus dažādus dekoratīvos piederumus.

Produktus var norādīt un iegādāties, kā norādīts vietnē, izmantojot norādītās produktu atsauces, bet, ja vēlaties jebkādā veidā pielāgot šos diapazonus, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, kas var nekavējoties palīdzēt izveidot kaut ko pilnīgi unikālu jebkuram interjera projektam .

Custom Pod

Custom Pod

Custom Gatsby

Custom Helix

Custom Web

Custom Stellar

Custom Pear

Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama papildu informācija par kādu no mūsu produktiem vai pakalpojumiem,

lūdzu, sazinieties ar mums un komandas biedrs ar prieku palīdzēs.

Zvaniet mums pa tālruni +44(0)1253 831400 vai e-pastu [email protected]

Saistītie raksti