Luxiona

Luxiona

LUXIONA grupa, tostarp LUXIONA Poland, kas turpina īstenot grupas stratēģiju, specializējas iekštelpu un āra apgaismojuma sistēmu izveidē un izveidē, balstoties uz plašo ekspertu pieredzi un plašo produktu zīmolu klāstu.

LUXIONA Poland piedāvājuma neatņemama sastāvdaļa ir visaptveroši apgaismojuma risinājumi, kas aptver gan ražošanas, gan projektēšanas pakalpojumus šī vārda visplašākajā nozīmē, ko piegādā augstas klases dizaineri un kas ir gatavi izpildīt prasības, cita starpā: arhitektoniskās telpas, zonas tā sauktajās tīrajās telpās, komerciālās virsmas utt.

LUXIONA Poland ir neapstrīdams līderis CLEAN ROOM tipa risinājumu tirgū – tā sauktajām tīrajām telpām, t.i., sterilam apgaismojumam slimnīcas telpās, apgaismojumam farmācijas rūpnīcās vai ķīmiskajās laboratorijās.

LUXIONA Poland pieņem darbā apgaismes nozares profesionāļus, kuriem ir liela pieredze šajā biznesā. Vadot projektu, LUXIONA Poland komanda garantē labāko iespējamo tehnisko risinājumu pielietošanu apgaismojuma risinājumu galīgās izmantošanas jomā. LUXIONA Poland komanda specializējas tādu projektu īstenošanā, kuriem nepieciešama individuāla pieeja un modernu tehnoloģiju pielietošana.

Mājas lapa: https://luxiona.pl
Adrese: 110 Sochaczewska street, 05-850 Ożarów Mazowiecki, Macierzysz near Warsaw

Saistītie raksti

Savoy House

Savoy House

Jau vairāk nekā 55 gadus ģimenei piederošā Savoy House ir piedāvājusi skaistus apgaismojuma risinājumus augstākās…Lasīt vairāk