Savoy House

Savoy House

Jau vairāk nekā 55 gadus ģimenei piederošā Savoy House ir piedāvājusi skaistus apgaismojuma risinājumus augstākās kvalitātes izstāžu zālēm un mazumtirgotājiem visā valstī. Mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitāti, servisu un stilu padara mūs par īstu izvēli gan interjera dizaineriem, gan celtniekiem, gan apgaismojuma entuziastiem.

Nebūdami pārsteigti par apgaismojuma izvēli tirgū, tēvs un dēls māju būvētāji Roberts un Freds Lī 1965. gadā atvēra savu apgaismojuma izstāžu zāli Atlantā. Strādājot no vecā pārtikas preču veikala, viņi sāka importēt armatūru un montēt tos uz vietas. kas uzplauka par montāžas rūpnīcu, noliktavu, katalogu un valsts tirdzniecības pārstāvju tīklu. Un tā, Savoy House ir dzimis!

Šodien jūs varat atrast perfektas gaismas jūsu mājas vai dizaina projekta apgaismošanai no mūsu trim lieliskajiem zīmoliem:

Savoy House izmanto novatorisku domāšanu, kvalitatīvus dizaineru vadītus stilus un detalizētu meistarību, lai radītu apgaismojumu, kas ir patiesa sasniedzamas greznības izpausme.

Essentials tika izstrādāts, ņemot vērā mūsdienu amerikāņu mājas dekorēšanas stilu, un tas ļauj klientiem bez piepūles izveidot izsmalcinātu, kombinētu izskatu.

Meridian klientiem, kuri apzinās vērtību, piedāvā jaunākās un karstākās tendences apgaismojuma pasaulē par cenām, kas viņiem noteikti patiks.

Mūsu zīmoliem mūsu aizraušanās ar lielisku dizainu ir saistīta ar tiekšanos pēc kvalitatīviem inženierijas un ražošanas standartiem. Izvēloties Savoy House apgaismes ķermeņus, varat būt pārliecināti, ka esat izvēlējies detaļu, kas izturēs laika pārbaudi.

Mājas lapa: https://www.savoyhouse.com
Adrese: 3130 N Berkeley Lake Rd NW, Duluth, GA 30096

Saistītie raksti