Lucide

Lucide

Veiksmīga izaugsme 1992. gads – šodien
Lucide, dinamisks Beļģijas ģimenes uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Antverpenē, izstrādā dekoratīvu un funkcionālu apgaismojumu lietošanai iekštelpās un ārā.

Pašreizējais izpilddirektors Vards Mertenss, ko vada zināšanas un zināšanas apgaismojuma nozarē, 1992. gadā Beļģijā nodibināja savu uzņēmumu. Toreizējā konservatīvajā nozarē Vordam jau bija spēcīga tālredzība, un viņa sapnis bija izveidot augstas kvalitātes un atšķirīgu klāstu, lai pozicionētu Lucide iedibinātajā apgaismojuma vidē. Šī vīzija lika pamatus pašreizējam klāstam — izcilai kolekcijai modes apzinīgiem patērētājiem par konkurētspējīgu cenu.

Turpmākajos 25 gados Lucide ir būtiski attīstījies. Radās jauni tirgi, kā rezultātā turpināja nepārtrauktu eksporta pieaugumu uz valstīm Eiropā un ārpus tās, kā arī sekmīgi attīstījās e-komercija. Tam nepieciešama globāla stratēģiska pieeja, ko izstrādā divi izpilddirektora dēli Vims un Nīks Mertens, kuri veido otro paaudzi, lai turpinātu uzņēmuma dinamismu.

Mūsdienās vairāk nekā 75 kaislīgi darbinieki ir daļa no Team Lucide, lai nodrošinātu ikdienas klientu apkalpošanu, ļaujot Lucide sasniegt turpmāku starptautisko izaugsmi.

Izstrādāts atlasīto partneru un izplatītāju tīkls gan klasiskajā mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā, gan starptautiski tiešsaistes piegādātāji nodrošina Lucide produktu klātbūtni visā pasaulē vairāk nekā 70 valstīs.

Mājas lapa: https://www.lucide.com
Adrese: Bisschoppenhoflaan 145, 2100 Antwerpen (Belgium)

Saistītie raksti

Savoy House

Savoy House

Jau vairāk nekā 55 gadus ģimenei piederošā Savoy House ir piedāvājusi skaistus apgaismojuma risinājumus augstākās…Lasīt vairāk