Flexa Lighting

Flexa Lighting

Flexa Lighting

Mēs ieviešam inovācijas LED apgaismojuma pasaulē
Mēs iztēlojāmies jaunu kvalitātes koncepciju, radot kaut ko pilnīgi jaunu profesionālajam LED apgaismojuma tirgum: vislabāko gaismas kvalitāti ar augstāko krāsu atveides indeksu, labāko energoefektivitāti un ilgstošu krāsu noturību, ko neviens cits zīmols nevar salīdzināt. Mēs interpretējām tā dizainu kā perfektu formas un funkcijas kombināciju, iezīmējot jaunus risinājumus arhitektūrai un ainavai.

Mūsu vērtība
Cilvēki, kuru apņemšanās un centība var īstenot novatorisku ražošanas projektu: šī ir mūsu patiesākā vērtība. Uzņēmums Flexalighting, ko 2010. gadā dibināja Roberto Mantovani, dizaineris ar pieredzi produktu un apgaismojuma projektēšanā, laika gaitā ir audzis, un to ir bagātinājis darbinieki, kuri ir uzmanīgi, inteliģenti un atvērti jauniem izaicinājumiem. Mūsu cilvēkresursi ir ļāvuši mums izstrādāt plašu LED apgaismojuma ierīču klāstu iekštelpām un ārdarbiem, visas pilnībā ražotas Itālijā, un tās ir piemērotas lietošanai no dzīvojamām telpām līdz mazumtirdzniecības, viesmīlības un pakalpojumu jomām. Produkti, kuros rūpīga uzmanība uzticamībai un optiskajai un strukturālajai kvalitātei tiek pārvērsta augsta līmeņa apgaismojuma risinājumos, kas var radīt jauninājumus profesionālā apgaismojuma pasaulē.

Samaziniet izmērus, palieliniet veiktspēju
Flexalighting radās no LED tehnoloģijas, un mērķis ir pilnībā izmantot tā svarīgākās un ekskluzīvākās īpašības: efektivitāti, izturību, bet galvenokārt izmērus. Viena no acīmredzamākajām lietām par LED: tā ir maza. Un tas ir pavēris jaunas iespējas produktu izpētei; mēs vēlamies iebūvēt gaismu arhitektūrā, mēs vēlamies samazināt apgaismojuma ierīču kompozīcijas ietekmi. Kad viss ir pateikts un izdarīts, mēs vēlamies piedāvāt gaismu tās tīrākajā formā.

Mājas lapa: https://www.flexalighting.net
Adrese: Via Lisbona 21, 50065 Pontassieve, Firenze, Italy

Saistītie raksti

Savoy House

Savoy House

Jau vairāk nekā 55 gadus ģimenei piederošā Savoy House ir piedāvājusi skaistus apgaismojuma risinājumus augstākās…Lasīt vairāk