Fasāžu apgaismojuma risinājumi, vizualizācijas, uzstādīšana.

Fasāžu apgaismojuma risinājumi, vizualizācijas, uzstādīšana.

Fasāžu apgaismojuma risinājumi, vizualizācijas, uzstādīšana.

Dienas laikā jebkuras ēkas izskatu nosaka dekora elementi, bet vakarā – apgaismojums. Un kāds tas būs ir atkarīgs tikai no izvēles. Kāpēc dažāda veida apgaismojuma elementu pielietošana paliek aizvien populārāka? Jo fasāžu apgaismojums var pilnīgi pārveidot ēku izskatu. To fasādes mākslinieciskais apgaismojums ir ļoti populārs virziens dizaina apgaismojuma jomā. Arhitektūras risinājuma galvenais uzdevums ir noformēt mājas fasādi tā, lai parādītu to vislabākajā gaismā, uzsverot tās unikalitāti.

Apgaismojums ļauj mājas īpašniekam demonstrēt savu gaumi, statusu un izcelt ēku uz citu māju fona. Turklāt, kas ir svarīgs faktors, mākslinieciskais apgaismojums nakts laikā piedāvā zināmas ērtības arī mājas iedzīvotājiem.

Uzņēmums palīdzēs atrast vislabāko āra sienas apgaismojuma risinājumu. Mēs palīdzēsim izvēlēties tehnisko apgaismojumu dažādu veidu ēkām: birojiem, tirdzniecības vietām un veikaliem, bāriem un restorāniem, sporta zālēm un fitnesa klubiem, visa veida rūpnieciskiem un komercobjektiem.

Darbs pie apgaismojuma projektēšanas un izstrādes sākas ar projekta sastādīšanu, dizaina projektu, kura laikā tiek ņemtas vērā ne tikai klienta vēlmes, bet arī citi parametri – ēkas stils, ģeometrija, jau esošā apgaismojuma klātbūtne, atļautais maksimālais enerģijas patēriņš, budžets, energoefektivitātes prasības. Taupības nolūkos sistēmā var tikt iekļauti kustības sensori, kas ieslēdz apgaismojumu.

Apgaismojuma dizaina projekts tiks izstrādāts, ņemot vērā vairākus parametrus – mājokļa stils, tehniskās īpašības, īpašnieka vēlmes un vajadzības. Pareiza apgaismojuma risinājuma atrašana ir arī gaumes jautājums, ar ko mēs arī palīdzēsim. Projektējot tehnisko apgaismojumu, tiek ņemti vērā telpas izmēri, apgaismojuma līmenis, gaismas vienmērīgums, krāsas, kā arī energoefektivitāte un drošība.

Fasādes apgaismojums ir ne tikai estētiski skaists, bet arī drošs un ērts. Uzņēmums piedāvā izvēlēties dažādus augstas kvalitātes dizaina un tehniskos risinājumus, kas lieliski apgaismos ēkas fasādi un apkārt esošo teritoriju.

Izbaudiet izcilu apgaismojuma risinājumu arī tumšajā diennakts laikā, ko sniedzam.

Call Now Button