Fasāžu apgaismojuma risinājumi, vizualizācijas, uzstādīšana

Fasāžu apgaismojuma risinājumi, vizualizācijas, uzstādīšana

Fasāžu apgaismojuma risinājumi, vizualizācijas, uzstādīšana

Dienas laikā ēkas izskatu nosaka dekora elementi, bet vakarā – apgaismojums. Fasāžu apgaismojums var pilnīgi pārveidot ēku izskatu. To fasādes mākslinieciskais apgaismojums ir ļoti populārs virziens dizaina apgaismojuma jomā. Arhitektūras risinājuma galvenais uzdevums ir noformēt mājas fasādi tā, lai parādītu to vislabākajā gaismā, uzsverot tās unikalitāti.

Apgaismojums ļauj mājas īpašniekam demonstrēt savu gaumi, statusu un izcelt ēku uz citu māju fona. Mākslinieciskais apgaismojums, nakts laikā, piedāvā zināmas ērtības arī mājas iedzīvotājiem.

ACDC Group palīdzēs atrast vislabāko āra sienas apgaismojuma risinājumu, izvēlēties tehnisko apgaismojumu dažādu veidu ēkām, piemēram birojiem, tirdzniecības vietām un veikaliem, bāriem un restorāniem, sporta zālēm un fitnesa klubiem, visa veida rūpnieciskiem un komercobjektiem.

We cannot display this galleryDarbs pie apgaismojuma projektēšanas un izstrādes sākas ar projekta izveidi, dizaina projektu, kur tiek ņemtas vērā ne tikai klienta vēlmes, bet arī citi parametri – ēkas stils, ģeometrija, jau esošā apgaismojuma klātbūtne, atļautais maksimālais enerģijas patēriņš, budžets, energoefektivitātes prasības. Taupības nolūkos, sistēmā var tikt iekļauti kustības sensori, kas ieslēdz apgaismojumu.

Apgaismojuma dizaina projekts tiks izstrādāts, ņemot vērā vairākus parametrus – mājokļa stilu, tehniskās īpašības, īpašnieka vēlmes un vajadzības. Pareiza apgaismojuma risinājuma atrašana ir arī gaumes jautajums, un ACDC Group komanda spēs palidzēt. Projektējot tehnisko apgaismojumu, tiek ņemti vērā telpas izmēri, apgaismojuma līmenis, gaismas vienmērīgums, krāsas, kā arī energoefektivitāte un drošība.

We cannot display this galleryFasādes apgaismojums ir ne tikai estētiski skaists, bet arī drošs un ērts. ACDC Group piedāvā izvēlēties dažādus augstas kvalitātes dizaina un tehniskos risinājumus, kas lieliski apgaismos ēkas fasādi un apkārt esošo teritoriju.

Izbaudat izcilu apgaismojuma risinājumu, ko sniedzam, arī tumšajā diennakts laikā

We cannot display this gallery