Pareizs apgaismojums ofisam

Pareizs apgaismojums ofisam

Pareizs apgaismojums ofisam

Gadījumā, ja ir nepieciešams komerciālais apgaismojums ofisiem, ir vēlams veikt reglamentēto normatīvu pārbaudi un uzmanīgi izpētīt gaismekļu parametrus. Gaisma nedrīkst negatīvi ietekmēt personāla darba spējas, tai skaitā kairināt acis, kas izraisa kopējo nogurumu un slimību attīstību.

ACDC Group piedāvā iepazīties ar ierīču izvēles galvenajiem pamatprincipiem, lai tās pozitīvi ietekmētu personāla darba efektivitāti.

Gaismekļi tiek ražoti plašā assortimentā, taču komercuzņēmumiem, tai skaitā ofisiem, ir piemēroti tikai tie, kuru:

  • krāsas temperatūra atbilst 4000 K.;
  • pulsācijas koeficients ir mazāks par 1 %.;
  • maigs apgaismojums, ko nodrošina matēti izkliedētāji.

Apgaismojums ofisam – mūsdienīgi risinājumi

SPECTRUM katalogā Jūs atradīsiet ideālus cenas un kvalitātes atbilstības risinājumus, lai labiekārtotu kompānijas ofisa telpas, tai skaitā arī piekaramos griestiem un sienām LED gaismekļus.

Populāri piekaramie gaismekļi

Griestu gaisma ir svarīga, lai radītu normālu darba atmosfēru. Tai jābūt maigai, komfortablai, neuzkrītošai. Nebutu vēlams izvēlēties luminiscences lampas, kurām ir liels pulsācijas koeficients, kas izraisa acu nogurumu.

Mūsdienīgās LED spuldzes var aprīkot ar avārijas barošanas avotiem. LED komplektācija, pat atslēgtas strāvas padeves gadījumā, nodrošinās gaismas izmantošanu vairākas stundas.

Komerciālais ofisa apgaismojums paredz arī modeļus ar sānu izgaismojumu. Atsevišķi gaismas punkti nav redzami, bet spīd pats izkliedētājs.

Ofisa gaismekļu drošība

Visas energoefektīvas apgaismes sistēmas satur nepieciešamo atļaujošo dokumentāciju, ieskaitot higiēnas un ugunsdrošības sertifikātus, kā arī atbilstības sertifikātus.

ACDC Group piedāvātie ofisu gaismekļi SPECTRUM tiek pakļauti stingrai atlasei. Tie visi ir droši un efektīvi. Galvenā priekšrocība – būtisks elektroenerģijas patēriņa samazinājums par 50-70 %, salīdzinājumā ar morāli novecojušām iekārtām.

Saistītie raksti