Luce Plan

Luce Plan

Estētiskā un tehnoloģiskā izpēte, dizaina kultūra, eksperimentēšana un inovācijas, radošs gars, kas nekad nav nošķirts no funkcionālās kvalitātes un efektivitātes. Šī ir vērtību sistēma, kas veido Luceplan identitāti kopš tā dibināšanas 1978. gadā. Gara apbalvojumu sērija no Itālijas un ārvalstīm liecina par dizaina zīmola novatorisko spēku un izcilību, kas izvairās no jebkāda formālisma, koncentrējoties uz piedāvājot tehnoloģiski attīstītus apgaismes ķermeņus elastīgai lietošanai.

Luceplan katalogā ir iekļauts plašs, daudzpusīgs apgaismes ķermeņu klāsts ar augstiem veiktspējas un estētikas standartiem, kas šķērso pielietojuma jomas un pielāgojas jebkurai lietošanas vajadzībām, jebkuram kontekstam: produkti, kas apvieno funkcionālo kvalitāti ar mājas arhitektūras dekoratīvo pievilcību, no maza līdz lielam mērogam. Līdzās inovatīvāko tehnoloģiju un materiālu pielietošanai, arī ieviešot risinājumus no citām pētniecības jomām gaismas pasaulē, zīmola eksperimentālā pieeja ir nekavējoties pārvērsta, pārsteidzot laiku, fokusā uz vides jautājumiem un enerģijas taupīšanu, racionalizējot ražošanu kopumā, no idejas līdz montāžai līdz iepakojumam, garantējot pareizu armatūras dzīves ciklu līdz pat to iznīcināšanai. Šodien Luceplan, kas ir atjaunināts līdz visprogresīvākajām iespējām, bet arī stingri sakņojas unikālajā dizaina un ražošanas pieredzes mantojumā, atjauno savu pirmsākumu uzņēmējdarbības garu, turpinot vēl nebijušu gaismas tehnisko, funkcionālo un estētisko potenciālu izpēti.

Mājas lapa: https://www.luceplan.com
Adrese: 287 Park Avenue South, New York, NY 10010

Saistītie raksti

Savoy House

Savoy House

Jau vairāk nekā 55 gadus ģimenei piederošā Savoy House ir piedāvājusi skaistus apgaismojuma risinājumus augstākās…Lasīt vairāk