Glass & Glass

Glass & Glass

Glass & Glass

Glass & Glass – Murano rada skaistus un funkcionālus apgaismojuma izstrādājumus, lai uzlabotu jebkuras vides kvalitāti. Mūsu ilgā pieredze nozarē un spēja kalt un apstrādāt stiklu īpašās formās apgaismojumam ir padarījusi uzņēmumu par spēcīgu un uzticamu klātbūtni tirgū, piedāvājot smalki izstrādātus izstrādājumus un plašu priekšmetu klāstu.

Līdzās klasiskajiem Venēcijas tradīciju modeļiem Glass un Glass – Murano ražo arī izstrādājumus ar izteikti modernu pieskārienu, kas atbilst tirgus attīstībai un daudzveidīgas publikas gaumei.

Stikla rūpnīcas Glass un Glass – Murano meistari, strādājot kopā ar ceha, montāžas, izpētes un tehnoloģiju speciālistiem, ražo nevainojamas viengabalainības kolekcijas, pārbaudot gan izmantotos materiālus, gan apdari, stingri ievērojot funkcionalitātes un drošības parametrus.

Glass & Glass – Murano lepojas ar lielu ražošanas pieredzi, ko vada novatoriskas uzņēmuma zināšanas, kas ir izrādījušies īpaši noderīgas “līgumu” sektorā un īpašu apgaismojuma projektu realizācijā, kas ievērojami pārsniedz nozares standartus, piedāvājot mērķtiecīgus un ļoti specializētus risinājumus. . Ar savu iespaidīgo ražošanas daudzpusību, darbinieku profesionalitāti, izpildes ātrumu un savlaicīgu piegādi, Glass un Glass – Murano ir spējis izcelties šajā prestižākajā tirgū, sniedzot efektīvus pakalpojumus, kuru pamatā ir plaša sadarbība. klientiem un daudziem profesionāļiem.

Mūsu misija ir radīt skaistus un funkcionālus produktus: unikālus izstrādājumus, kas piešķir telpām pievienoto vērtību un apmierina mūsu klientu prasības un cerības.

Tas ir tas, kas mūs virza cauri katrā ražošanas posmā Glass un Glass – Murano sadarbojas daudzos darbos ar slavenajiem un lielākajiem pasaules arhitektiem un interjera dizaineriem. Daudzās viesnīcās, bankās, uzņēmumu birojos, sabiedriskās ēkās un nozīmīgās rezidencēs Eiropā un visā pasaulē oriģinālās armatūras un apgaismojuma sistēmas ir nosauktas Glass un Glass -Murano.

Mājas lapa: https://www.glassandglass.it
Adrese: Via Tiepolo, 3 – 31021 Mogliano Veneto (TV) – Italy

Saistītie raksti

Savoy House

Savoy House

Jau vairāk nekā 55 gadus ģimenei piederošā Savoy House ir piedāvājusi skaistus apgaismojuma risinājumus augstākās…Lasīt vairāk