Glass & Glass

Glass & Glass

Glass & Glass

Glass & Glass – Murano rada skaistus un funkcionālus apgaismojuma izstrādājumus, lai uzlabotu jebkuras vides kvalitāti. Mūsu ilgā pieredze nozarē un spēja kalt un apstrādāt stiklu īpašās formās apgaismojumam ir padarījusi uzņēmumu par spēcīgu un uzticamu klātbūtni tirgū, piedāvājot smalki izstrādātus izstrādājumus un plašu priekšmetu klāstu.

Līdzās klasiskajiem Venēcijas tradīciju modeļiem Glass un Glass – Murano ražo arī izstrādājumus ar izteikti modernu pieskārienu, kas atbilst tirgus attīstībai un daudzveidīgas publikas gaumei.

Stikla rūpnīcas Glass un Glass – Murano meistari, strādājot kopā ar ceha, montāžas, izpētes un tehnoloģiju speciālistiem, ražo nevainojamas viengabalainības kolekcijas, pārbaudot gan izmantotos materiālus, gan apdari, stingri ievērojot funkcionalitātes un drošības parametrus.

Glass & Glass – Murano lepojas ar lielu ražošanas pieredzi, ko vada novatoriskas uzņēmuma zināšanas, kas ir izrādījušies īpaši noderīgas “līgumu” sektorā un īpašu apgaismojuma projektu realizācijā, kas ievērojami pārsniedz nozares standartus, piedāvājot mērķtiecīgus un ļoti specializētus risinājumus. . Ar savu iespaidīgo ražošanas daudzpusību, darbinieku profesionalitāti, izpildes ātrumu un savlaicīgu piegādi, Glass un Glass – Murano ir spējis izcelties šajā prestižākajā tirgū, sniedzot efektīvus pakalpojumus, kuru pamatā ir plaša sadarbība. klientiem un daudziem profesionāļiem.

Mūsu misija ir radīt skaistus un funkcionālus produktus: unikālus izstrādājumus, kas piešķir telpām pievienoto vērtību un apmierina mūsu klientu prasības un cerības.

Tas ir tas, kas mūs virza cauri katrā ražošanas posmā Glass un Glass – Murano sadarbojas daudzos darbos ar slavenajiem un lielākajiem pasaules arhitektiem un interjera dizaineriem. Daudzās viesnīcās, bankās, uzņēmumu birojos, sabiedriskās ēkās un nozīmīgās rezidencēs Eiropā un visā pasaulē oriģinālās armatūras un apgaismojuma sistēmas ir nosauktas Glass un Glass -Murano.

Mājas lapa: https://www.glassandglass.it
Adrese: Via Tiepolo, 3 – 31021 Mogliano Veneto (TV) – Italy

Saistītie raksti

Astep

Astep

Alesandro Sarfati – “Mums ir jāstrādā visos virzienos un katrā jāatrod kāds jauninājums” – tā…Lasīt vairāk
Flexa Lighting

Flexa Lighting

Mēs ieviešam inovācijas LED apgaismojuma pasaulē Mēs iztēlojāmies jaunu kvalitātes koncepciju, radot kaut ko pilnīgi…Lasīt vairāk
GTV

GTV

Mēs radām telpas, kas biznesa klientiem sniedz iespēju veidot savus uzņēmumus pēc individuāliem plāniem un…Lasīt vairāk
Basalte

Basalte

Dizaina un tehnoloģiju apvienošana. Mēs vēlamies apvienot dizainu un tehnoloģijas, lai palīdzētu radīt vietu, kur…Lasīt vairāk
Drutec

Drutec

DRUTEC mēs vienkārši mīlam gaismu. Tas paaugstina cilvēku noskaņojumu, ienes ikdienas dzīvē valdzinājumu un pārvērš…Lasīt vairāk
Luce Plan

Luce Plan

Estētiskā un tehnoloģiskā izpēte, dizaina kultūra, eksperimentēšana un inovācijas, radošs gars, kas nekad nav nošķirts…Lasīt vairāk