Zumtobel grupa

Zumtobel grupa

Zumtobel grupa

Zumtobel grupa ir starptautiska apgaismojuma grupa un vadošais inovatīvu apgaismojuma risinājumu, apgaismes komponentu un saistīto pakalpojumu piegādātājs. Ar saviem galvenajiem zīmoliem Zumtobel, Thorn un Tridonic grupa saviem klientiem visā pasaulē piedāvā visaptverošu produktu un pakalpojumu portfeli. Apgaismošanas nozarē grupa ar Thorn un Zumtobel zīmoliem ir viens no Eiropas tirgus līderiem. Ar apgaismojuma tehnoloģiju zīmola Tridonic starpniecību Zumtobel grupa visā pasaulē spēlē vadošo lomu apgaismojuma sistēmu aparatūras un programmatūras ražošanā (LED gaismas avoti un LED draiveri, sensori un apgaismojuma vadība). Zumtobel grupas pakalpojumu piedāvājums ir viens no visaptverošākajiem pakalpojumu piedāvājumiem visā apgaismojuma nozarē, ieskaitot konsultācijas par viedām apgaismojuma kontrolēm un avārijas apgaismojuma sistēmām, gaismas pasūtīšanu, projektēšanas pakalpojumus un apgaismojuma risinājumu projektu vadību, kā arī jaunus, datu balstītus pakalpojumus, kas vērsti uz savienojumu nodrošināšanu ēkām un pašvaldībām, izmantojot apgaismojuma infrastruktūru.

Grupa ir kotēta Vīnes biržā (ATX Prime), un šobrīd tajā strādā aptuveni 5800 darbinieku. 2018./2019. finanšu gadā grupas ieņēmumi bija 1 162,0 miljoni eiro. Zumtobel grupa atrodas Dornbirnā, Forarlbergas reģionā Austrijā.

Par Zumtobel

Zumtobel grupas uzņēmums Zumtobel ir starptautiski vadošais integrētu apgaismojuma risinājumu piegādātājs profesionālai iekštelpu un āra apgaismojuma izmantošanai.

70 gadus Zumtobel ir izstrādājis inovatīvus, individuālus apgaismojuma risinājumus, kas atbilst ārkārtīgi augstām prasībām attiecībā uz ergonomiku, ekonomisko efektivitāti un saderību ar vidi, kā arī sniedz estētisku pievienoto vērtību.

Kā inovācijas līderis, Zumtobel piegādā plašu PREMIUM klases gaismekļu un apgaismojuma vadības sistēmu klāstu dažādām profesionālām ēku apgaismojuma lietojuma jomām:

  • biroji un komunikācija;
  • izglītība un zinātne;
  • prezentācija un mazumtirdzniecība;
  • viesnīca un labsajūta;
  • māksla un kultūra;
  • veselība un aprūpe;
  • rūpniecība un inženierija;
  • fasādes un arhitektūra.

Starptautisks līderis

Zumtobel ir starptautiska klientu klātbūtne, pateicoties savām tirdzniecības organizācijām 23 valstīs un tirdzniecības aģentūrām vairāk, nekā 50 citās valstīs. Uzņēmuma pirmsākumi meklējami Forarlbergā. Uzņēmums izvēlas starptautiskos kontaktus, lai uzturētu savu pasaules speciālistu un dizaina partneru tīklu apgaismojuma nozarē.

Gaismas emocionālā ietekme

Zumtobel izmanto integrētus apgaismojuma risinājumus, lai izveidotu apgaismojuma ainas, kas ļauj izjust gaismas un arhitektūras mijiedarbību visā tās daudzveidīgajā sarežģītībā. Gaismekļu, apgaismojuma vadības un avārijas apgaismojuma sistēmu kombinētā izmantošana ir vērsta uz ēkas arhitektūru un īpašo pielietojuma situāciju.

Gaisma rada labsajūtas sajūtu

Zumtobel veic pētījumu par gaismas veselību veicinošo iedarbību un paskaidro efektu, lai cilvēkiem nodrošinātu vislabāko iespējamo apgaismojuma kvalitāti. Zumtobel lietišķie pētījumi piešķir īpašu nozīmi energoefektivitātei. Uz dienasgaismu balstīta apgaismojuma vadība un gaismekļi ar lielāku gaismas izvades koeficientu rada vairāk gaismas un spilgtuma nekā standarta risinājumi, pieņemot, ka tiek izmantoti identiski gaismas avoti.

KVALITĀTE Vairāk nekā 60 gadus Zumtobel zīmols ir bijis sinonīms jauninājumiem, unikālai produktu un pakalpojumu kvalitātei un izcilam dizainam. Zīmola vērtības vienmēr ir balstītas uz zināšanām par apgaismojumu un dziļu izpratni par tā iedarbību uz cilvēkiem. Cenšoties radīt vislabāko apgaismojumu cilvēkiem un videi, Zumtobel piedāvā pielāgotus risinājumus ar izmērāmu pievienoto vērtību.

Kvalitātes vadība

Zumtobel produkti atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem un var lepoties ar ļoti ilgu kalpošanas laiku. Lai nodrošinātu un pastāvīgi uzlabotu produktu un pakalpojumu kvalitāti, visās funkciju jomās, sākot no administrēšanas līdz ražošanai un transportēšanai, ir ieviesta bezkompromisa kvalitātes vadības sistēma. No sistēmas gūst labumu gan klienti, gan piegādātāji, gan darbinieki, gan partneri. Visas Zumtobel ražotnes ir sertificētas saskaņā ar starptautisko standartu ISO 9001: 2015.

Pētniecība un attīstība

Zumtobel ir apgaismojuma pētījumu līderis, pateicoties ciešajai sadarbībai ar starptautiskajiem ekspertiem un zinātniskajām institūcijām. Globālās un vietējās tendences tiek nepārtraukti lokalizētas un dekodētas. Zumtobel pastāvīgi virza jaunus produktus, kas balstīti uz visjaunākajiem pētījumu rezultātiem, apvienojumā ar unikālu lietojumprogrammu kompetenci un plašu tehnoloģisko kompetenci. Rezultāts ir jauna gaismas kvalitāte – inteliģenti apgaismojuma risinājumi, kas pielāgojas individuālajām vajadzībām un visādā ziņā ietaupa resursus.

5 gadu garantija

Zumtobel ir slavena ar izcilu dizainu un optimālu kvalitāti. To apliecina 5 gadu garantija. Kā pasaules vadošais apgaismes uzņēmums Zumtobel piedāvā piecu gadu garantiju visam gaismekļu portfelim, ieskaitot balastus un vadības ierīces elementus. Garantija un tās pagarināšanas iespēja klientam nodrošina unikāli augstu drošības pakāpi. Piecu gadu garantija nepastāv, ņemot vērā tikai dažas detaļas. Sīkāku informāciju, lūdzu, skatāt failā “Garantijas nosacījumi”. Garantija ir spēkā no piegādes brīža.

Galvenais birojs / kontaktinformācija
Zumtobel Lighting GmbH
Schweizer Strasse 30
A-6851 Dornbirn
Austrija
E-pasts info@zumtobel.info

Call Now Button